#StandWithUkraine - Stop Russian aggression against Ukraine.

Najboljši brezplačni igralni avtomati v slovenskih spletnih casinojih

Kaj so igralni avtomati in kako jih igrati

V kolikor iščete najbolj priljubljene casino igre ste definitivno prispeli na pravi naslov. V spodnjih odstavkih si bomo podrobneje ogledali kaj so igralni avtomati in kako jih uporabljati. V tem članku pa vam tudi nudimo odgovor na vprašanje glede različnih tipov. Poleg tega pa vam bo ta članek tudi predstavil najboljše razvijalce programske opreme za brezplačne spletne igre na igralnih avtomatih.

Ampak kaj sploh so igralni avtomati? Ti sodijo med najbolj priljubljene casino igre in so, poleg iger s kartami in rulete, glavna atrakcija v vseh casinojih. Glede na tip igralne avtomate delimo v več kategorij, a o tem nekoliko več v naslednjem poglavju. Poglavitna lastnost le-teh je prav v njihovi preprostosti oziroma enostavnosti.

V preteklosti so bili igralni avtomati opremljeni z ročico, ki je poskrbela za vrtljaj kolutov. Danes imajo spletni igralni avtomati namesto ročice gumb. Uporabnik pa namesto giba celotne roke potrebuje le premik prstov in desni klik na miški. Cilj je, da se na zaslonu koluti ustavijo v pravilni kombinaciji. To pa hazarderja nagradi z vnaprej določenim večkratnikom glede na vplačano kombinacijo.

Igranje je sila preprosto, brez večjih težav lahko igrate na spletnih igralnih avtomatih in to kjerkoli, saj lahko vedno igrate tudi na svojem pametnem telefonu. Osnovno različico igre sestavlja zaslon ter tri ali več kolutov, ki se naključno zavrtijo ob vsakem pritisku na gumb. Prav to naključje pri vsakemu vrtljaju pa predstavlja veliko stopnjo vznemirjenja za igralce, zato sploh ne preseneča, da zgolj v Združenih državah Amerike kar sedemdeset odstotkov prihodkov casinojev ustvarijo igralni avtomati.

Fantastični svet spletnih casinojev pa omogoča povsem brezplačne casino igre na igralnih avtomatih za zabavo. Povsem brez stroškov lahko preizkusite kakšna je uporabniška izkušnja. Šele nato lahko igrate za pravi denar. Ob obisku fizičnega casinoja bi že takoj morali uporabiti kovance ali druge valute, kot so na primer vavčerji ali žetoni, ki jih uporabnik dobi ob obisku, kot bonus dobrodošlice. Tudi v spletnih casinojih lahko bonus dobrodošlice uporabite za igranje na igralnih avtomatih. V vsakem primeru pa lahko najboljša mesta za igranje casino iger za pravi denar najdete na našem seznamu, kjer lahko preverite kateri so najboljši slovenski spletni casinoji.

Najbolj priljubljeni tipi igralnih avtomatov

Spletni casino igralni avtomati sodijo med klasične casino igre, ki jih enostavno mora imeti vsak casino. Najboljši spletni igralni avtomati so povsem primerljivi s tistimi, ki jih najdete v fizičnih casinojih. Kot že omenjeno casinoji večino prihodkov ustvarijo prav s temi avtomati zato tudi ne preseneča, da lahko brezplačne igre na igralnih avtomatih za zabavo v demo načinu preizkusite pri skoraj vseh ponudnikih. Prav nič drugače ni tudi na naši spletni strani, kjer lahko preizkusite različne tipe. Brezplačni spletni igralni avtomati so na voljo za vas.

  • Poglavitna lastnost klasičnih igralnih avtomatov je ta, da imajo tri kolute. Ti se ob vplačilu in pritisku na gumb zavrtijo, igralec pa osvoji nagrado, če se na zaslonu prikažejo tri enaki simboli. Prav klasični avtomati so idealni za vse začetnike, saj so hitri, enostavni za igranje in predvsem enostavni za učenje. Že po nekaj brezplačnih igrah na igralnih avtomatih boste brez težav osvojili ključna pravila klasičnih slot naprav.
  • Nadgradnjo klasičnih avtomatov predstavljajo video igralni avtomati. Najboljši slovenski spletni casinoji pretežno ponujajo ta tip naprav in povsem verjetno je, da bo tudi vaš prvi brezplačni igralni avtomat te vrste. Za razliko od klasičnih so mnogo bolj dinamični, saj potekajo, kar na petih kolutih. Že samo ime pove, da ta tip igre poteka na video zaslonu, kjer uporabnik s pomočjo gumba oziroma klika na miško sproži vrtljenje kolutov. Video igralni avtomati imajo v primerjavi s klasičnim tipom več linij za izplačilo, to pa logično poveča tudi vaše možnosti za dobitek in višino le-tega. Video igralni avtomati so lahko zelo zabavno, ampak ne pozabite, da je za začetek priporočena igra brezplačnih spletnih igralnih avtomatov.
  • Progresivni igralni avtomati veljajo za priljubljeno destinacijo številnih ljudi, ki uporabljajo igre na srečo. Zaradi izjemno visokih dobičkov so to tudi najbolje igrani spletni igralni avtomati. Visoki dobički so na voljo vsem, ki istočasno igrajo določen tip progresivnega igralnega avtomata. Od vsakega vplačila gre namreč del denarja v skupni znesek glavnega dobitka, tako imenovani jackopt.

Veliko bolj zabavno je torej igrati za pravi denar, zato ne pozabite pogledati našega seznama, kjer se nahajajo casinoji za pravi denar. Poleg tega je vedno na voljo tudi članek z naslovom spletni igralni avtomati pregled, tam boste našli najažurnejše informacije glede igralnih avtomatov.

  • Poleg zgoraj naštetih tipov velja omeniti tudi 3D igralne avtomate. Tudi ti so na voljo kot brezplačni spletni igralni avtomati. V bistvu gre za še dodatno obogatene video igralne avtomate, ki jih krasi vrhunska grafika. Za uporabo le-teh pa sploh ne potrbujete dodatnih očal ali naprav, a kljub temu bo uporabniška izkušnja povsem primerljiva z avtomati, ki so osnovani na tehnologiji obogatene resničnosti. 3D brezplačni spletni igralni avtomati že čakajo na vas, da jih preizkusite.

Najboljših deset najbolj priljubljenih igralnih avtomatov v Sloveniji

Igralni avtomatPonudnikRTPMinimalna stavaPlačilne linijeKoluti
Terminator 2Microgaming96,62%0.302435
Immortal RomanceMicrogaming96,86%0.302435
Book of DeadPlay'n GO96,21%0.10105
Valley of the GodsYGGDrasil96,20%0.2531255
Twin Spin MegawaysNetEnt96,04%0.101176496
Rage of the SeasNetEnt96,04%0.2054885
The Demon CodeNextGen Gaming96,26%0.10106
Jingle SpinNetEnt96,48%0.401006
VikingsNetEnt96,05%0.20243-781255-7
Chicago GangsterMicrogaming95,39%0.20205

Terminator 2

Terminator 2 sodi med najbolj priljubljene igre, ki jih lahko igrate v spletnem casinoju PlayAmo. Igralni avtomat je bil ustvarjen na podlagi kultnega filma iz leta 1991. Ponuja zelo soliden RTP oziroma verjetnost, da bo igralec zadel dobiček. Običajno na vsaka 2,3 vrtljaja igralec zadene.

Prednosti
  • relativno visok RTP
  • nizek minimalni znesek vplačila
  • vrhunska grafika
  • ki je osnovana na legendarnem filmu
Slabosti
  • relativno nizki dobički

Immortal Romance

Med brezplačne casino igralne avtomate igre, ki jih lahko tudi brezplačno preizkusite spada tudi Immortal Rommance. Tudi ta avtomat je razvil Microgaming in je video igralni avtomat, ki ima v grafiki tudi delček misterioznosti, saj govori o vampirjih in nadnaravnih silah. Ta igralni avtomat ponuja izvrstne dobičke, saj je maksimalni dobitek, kar 12150-kratni zmnožek vplačanega zneska.

Prednosti
  • izjemno visok maksimalni dobiček
  • visok RTP
  • relativno visok maksimalni vložek
Slabosti
  • verjetnost za visoke dobičke je zelo majhna v primerjavi z drugimi igralnimi avtomati

Book of Dead

V kolikor ste ljubitelji pustolovščin je pravi naslov za vas izjemno priljubljena igra Book of Dead. V kolikor iščete pravi zaklad pri video igralnih avtomatih s petimi koluti je Book of Dead pravi naslov. To igro odlikuje izjemno nizek minimalni vložek. Maksimalni dobiček znaša 5000-kratnik vplačanega zneska.

Prednosti
  • RTP nad povprečjem
  • nizek minimalni vložek
  • izjemno privlačna grafika
Slabosti
  • skopo število plačilnih linij
  • relativno nizka izplačila dobičkov

Valley of the Gods

Valley of the Gods sodi med najboljše brezplačne igre za igralni avtomat, saj ponuja kar 3125 plačilnih linij. Igra je umeščena v čas starega Egipta in ponuja veliko zabavo ob odkrivanju hieroglifov ter ostalih simbolov tega antičnega obdobja. Poleg tega pa Valley of Gods nudi tudi izjemno visok maksimalni vložek na posamezni vrtljaj in sicer kar 125 evrov.

Prednosti
  • izjemno število plačilnih linij
  • izjemna grafična podoba
Slabosti
  • relativno nizek RTP, ki pa je kljub temu nad povprečjem

Twin Spin Megaways

NetEnt je razvil enega od najbolj priljubljenih igralnih avtomatov, to je Twin Spin Megaways. To igro krasi izjemno uglajena in sodobna grafična podoba. Zahvaljujoč ponudbi 22bet pa lahko to igro igrate tudi na vašem mobilnem telefonu. Mobilni spletni casinoji so čedalje bolj priljubljeni, zato ne pozabite pogledati našega članka na to temo. Maksimalni dobiček pri igralnem avtomatu Twin Spin Megaways znaša kar 38000-kratnik vplačanega zneska.

Prednosti
  • izjemno visoki dobički
  • veliko število plačilnih linij
  • nizek minimalni vložek
Slabosti
  • nižji RTP

Rage of the Seas

V kolikor vas navdušujejo piratske pustolovščine lahko preizkusite zelo zanimiv video igralni avtomat Rage of the Seas, ki ima pet kolutov in nešteto možnosti za dobiček ter brezplačne vrtljaje. Približno vsak četrta igra ponudi dobiček za igralca. Rage of the Seas nudi tudi izjemno visoko maksimalno vplačilo, ki znaša kar 400 evrov.

Prednosti
  • nizek minimalni vložek 
  • visok maksimalni dobiček
  • veliko število izplačilnih linij
Slabosti
  • nižji RTP

The Demon Code

The Demon Code je naslednji v vrsti priljubljenih igralnih avtomatov in je pravi naslov za vse, ki jih privlačijo demoni ter podzemlje. Ta video igralni avtomat poteka na kar šestih kolutih in nudi zelo soliden maksimalni dobiček v višini 12500-kratnika vložka.

Prednosti
  • nizek minimalni vložek
  • šest kolutov
Slabosti
  • nižji RTP
  • skromna grafična podoba

Jingle Spin

Jingle Spin sodi med najbolj priljubljene igre pri spletnem casinoju WildTornado. Ta video igralni avtomat ponuja obilico zabave, predvsem v zimskem obdobju, saj je osnovni dizajn igre postavljen v božični čas. Pravijo, da je božični čas obdobje darovanja, to lahko preverite ob igranju tega video igralnega avtomata, ki poteka na šestih kolutih. NetEnt je poskrbel za še eno odlično igro z jelenčki, darili in ostalimi okraski, ki pritičejo temu obdobju. Poleg tega pa vas lahko igra nagradi s številnimi brezplačnimi vrtljaji.

Prednosti
  • nadpovprečni RTP
  • veliko število brezplačnih vrtljajev
Slabosti
  • dokaj povprečna grafična podoba
  • dokaj visok minimalni vložek

Vikings

WildTornado ima v svoji ponudbi tudi izjemno popularno igro Vikings. Ta je osnovana na priljubljeni televizijski seriji in ponuja igralcem obilico zabave, saj ima lahko tudi do sedem kolutov in posledično tudi izjemno veliko število plačilnih linij.

Prednosti
  • veliko število kolutov
  • veliko število plačilnih linij
  • izjemna grafična podoba
Slabosti
  • majhno število dobitkov

Chicago Gangsters

V kolikor obožujete zgodbe o gangsterjih je Chicago Gangsters pravi igralni avtomat za vas. Tudi tega lahko igrate pri spletnem casinoju WildTornado. Odlikuje ga izjemna grafična podoba.

Prednosti
  • izjemna grafika
  • soliden dobiček
Slabosti
  • nizek RTP
  • brez brezplačnih iger

Najbolj priljubljeni ponudniki programske opreme

  • NetEnt sodi med pionirje na področju digitalnih iger na srečo. V tem sektorju so dejavni že več kot dvajset let, svoje storitve pa ponujajo več kot dvesto strankam, med katerimi najdemo skoraj vse vrhunske spletne casinoje. NetEnt predstavlja sinonim za vrhunskega in zanesljivega ponudnika programske opreme za najboljše spletne igralne avtomate.
  • Microgaming, tako kot NetEnt sodi med legendarne ponudnike programske opreme. Microgaming je podjetje, ki je v zgodovinske učbenike zapisano, kot prvo, ki je razvilo programsko opremo za spletne casinoje leta 1994. Poleg tega pa je igralni avtomat, ki so ga razvili v njihovem podjetju, leta 2009 izplačal več kot šest milijonski jackpot, kar še danes stoji, kot absolutni rekord za izplačila v spletnih casinojih.
  • Playtech je podjetje, ki razvija programsko opremo za spletne casinoje. V podjetju se radi pohvalijo, da omogočajo in ponujajo najbolj pristno izkušnjo pri igranju casino iger, kot so ruleta ali poker v živo. Torej igralni avtomati predstavljajo le majhen del njihovega tržnega deleža, saj ponujajo opremo tudi za stave, bingo, srečke, predvsem pa poker in igre na srečo v živo. Podporo za brezplačne igralne avtomate igre pa nudijo tudi številnim aplikacijam, ki jih lahko najdete na mobilnikih ali tablicah.
  • iSoftBet ponuja zelo široko paleto programske opreme za igralne avtomate. Nudijo torej brezplačne igralne avtomate naprave za veliko število uporabnikov po vsem svetu. Ponujajo več kot 150 različnih igralnih avtomatov, ki so na voljo tudi za brezplačen preizkus, na vseh napravah.
  • RealTime Gaming se lahko brez težav uvršča ob bok najboljšim ponudnikom programske opreme za igralne avtomate. V podjetju veliko pozornosti namenjajo razvoju progresivnih igralnih avtomatov. Svojim strankam nudijo celovito podporo in jim ponujajo več sto iger. Tudi brezplačni igralni avtomati sodijo v pomembno tržno nišo za podjetje.

Kako opraviti polog in dvig denarja za igralne avtomate

V kolikor igrate brezplačne igralne avtomate je povsem logična tudi ideja, da vaše igranje z brezplačnih igralnih avtomatov preselite v svet iger za pravi denar. Pri tem pa morate biti pozorni na plačilne metode, ki jih določeni spletni casino nudi. Univerzalnega nasveta glede uporabe plačilnih metod ni. Veliko je odvisno od vas in vaših navad, prepričati pa se morate, da so najboljši igralni avtomati v spletnih casinojih varni in zanesljivi. Tako kot vaša izbrana plačilna metoda, vse to pa lahko preverite na naši spletni strani.

Izjemno priljubljene in razširjene so klasične bančne kartice, ki jih brez posebnih težav lahko uporabite tudi v spletnih trgovinah. Dodatno stopnjo varnosti pa zagotavljajo predvsem spletne denarnice, kjer spletni casino, ki je ponudnik igralnih avtomatov nima neposrednega dostopa do vaše bančne kartice. V zadnjem času pa je z rastjo priljubljenosti kriptovalut, tudi ta plačilna metoda čedalje bolj priljubljena tudi v svetu spletnega igralništva. Uporaba kriptovalut nudi igralcu še dodatno anonimnost, ki je bolj klasične plačilne metode pač ne omogočajo.

MetodaMinimalni/Maksimalni pologMinimalni/Maksimalni dvig
VISA10€ - 4000€10€ - 4000€
Skrill10€ - 4000€10€ - 4000€
Paysafecard10€ - 4000€10€ - 4000€
Neteller10€ - 4000€10€ - 4000€
Bitcoin0,001 BTC - brez limita0,001 BTC - brez limita

Povzetek

Spletni brezplačni igralni avtomati so izjemno zanimivi in zabavni, a velik potencial imajo tudi avtomati, kjer lahko igrate za pravi denar. Z zabavo lahko še zaslužite. Mar se ne sliši odlično? Igrajte brezplačne casino igre na igralnih avtomatih, šele nato pa se preselite v casinoje za pravi denar. V kolikor takoj obiščete spletni casino za pravi denar lahko hitro izgubite zajeten kupček denarja. Zato vam vnovič polagamo na srce nasvet, da se najprej posvetite brezplačnim avtomatom.

V članku ste lahko prebrali, da je za začetnike priporočljivo, da se igralnih avtomatov lotijo pri najbolj enostavnem tipu, to je klasičnih avtomatih, ki imajo zgolj tri kolute. Tako bodo vsi začetniki hitro osvojili osnovne zakonitosti igralnih avtomatih. Svojo tehniko pa nato izpilite z igranjem spletnih igralnih avtomatov brezplačno. Casinority Slovenski je posebej za vas pripravil tudi zbirko, kjer najdete priljubljene casino igre v Sloveniji. V primeru, da vas zanima tema zanima še podrobneje pa si oglejte tudi vodič po spletnih igralnih avtomatih.

Pogosta vprašanja in odgovori

Brezplačni igralni avtomati so na voljo na naši spletni strani. Tu ste lahko prepričani, da boste igrali brezplačno, varno in brezskrbno. Enako velja tudi za vse spletne casinoje, ki smo jih pregledali in uvrstili na naš seznam poštenih spletnih mest za brezplačne igralne avtomate za zabavo.

Za začetnike je najboljše, da se z igralnimi avtomati spoznajo v obliki klasičnih avtomatov, saj sodijo v kategorijo preprostih naprav. Po preizkusu brezplačnih igralnih avtomatov je šele nato priporočenom, da se presedla na igralne avtomate z večimi koluti in linijami za izplačilo. Pri tem velja vedno biti pozoren na odgovorno igranje.

Nekateri vrhunski spletni casinoji za pravi denar vam ponujajo, da lahko svoj bonus dobrodošlice uporabite za igranje na igralnih avtomatih, a tega žal ne ponujajo vsi spletni casinoji. Pred registracijo je najbolje, da si ogledate naš članek o bonusih v spletnih casinojih.